• Top výkon na top turnaji v Senici

V nedeľu 10.11. sme prijali pozvanie na turnaj ročníkov 2003, v ktorom sme sa mohli porovnať s najlepšími. V nafukovacej hale s povrchom umelej trávy sme odohrali zápasy proti AS Trenčín, Spartaku Trnava a FK Senici. Každý 30 - minútový zápas sa odohral na dvoch ihriskách súčasne 5+1. Súčet strelených gólov z obidvoch zápasov sa zrátal a určil sa víťaz zápasu. Z tohto dôvodu sme zložili dva tímy.

1. družstvo zložené z ročníkov 2002/01 (Banas, Valko, Ondris, Charvát-brankár, Šiška, Halanda, Bartovic)

2. družstvo zložené z ročníkov 2003/04 (Valík, Osvald, Barančík, Noskovič, Uhrín, Minárik-brankár)

Vo všetkých troch zápasoch sme sa prezentovali kvalitným futbalom a dosiahli sme pekné výsledky.

V 1. zápase proti AS Trenčín sme po súčte skóre remizovali 11:11

V 2. zápase proti Spartaku Trnava sme po súčte skóre vyhrali 12:5

V 3. zápase proti FK Senica sme prehrali po súčte skóre 12:17

• Za zmienku stojí, že starší ročník vyhral všetky svoje zápasy a góly strieľal Šiška 10, Halanda 9, Banas 3, Valko 2

Na dosiahnuté výsledky sa podpísal fakt, že sme zložili starší ročník, ale najmä futbalová kvalita.

• Mladší ročník remizoval 3:3 dvakrát a 3:1 vyhral proti Spartaku. Najlepšiu 15 - minútovku sme odohrali proti silnej Senici. V tomto zápase chlapci hrali obzvlášť veľmi dobre. Góly v tejto kategoii strieľali Valík 8, Uhrín 2, Barančík.

6 hráčov v tejto formácii odohralo celý turnaj bez striedania. Chválime všetkých aktérov, najmä Valíka J. .V bráne M. Minárik chytal na jednotku.